post

منظور از خدمات سرویس و نگهداری آسانسور چیست ؟

سرویس و نگهداری آسانسور عبارت است از بازبینی دقیق و مستمر قطعات آسانسور بعد از مراحل نصب و راه اندازی آسانسور، بطور کلی هیچ نوع سیستمی وجود ندارد که نیازمند سرویس ونگهداری نباشد به ویژه آسانسور هایی که ایمنی آنها نقش اساسی در عملکرد کلی آسانسور ایفا می نماید و خرابی آسانسور باعث خطرات جانی می گردد. از اینرو آسانسور های تحت پوشش امداد آسانسور تبریز بطور منظم و حداقل ماهانه یکبار توسط شخص یا اشخاص متخصص تحت بازرسی منظم قرارمی گیرد .

واحد سرویس ونگهداری آسانسور تبریز متشکل از سرویسکاران آموزش دیده و مجرب است ، که با تمام تجهیزات در تبریز و شهرستانهای حومه ، آماده ارائه خدمات سرویس و نگهداری در اسرع وقت می باشد . این مجموعه با دارا بودن تکنسین های سیار در سطح شهر تبریز قابلیت ارائه خدمات سرویس و نگهداری آسانسور را حتی در ایام تعطیل نیز دارد .سرویس و بازرسی آسانسور بر اساس چک لیست شرکت صورت می گیرد و مطابق با استاندارد های بین الملی EN-81 اسانسور می باشد .

خدمات قابل ارائه در این مجموعه :

  1. سرویس و نگهداری آسانسور های گیرلس ، هیدرولیک و گیربکس
  2. اجرای سرویس جنرال در ابتدای قرارداد سالانه اسانسور
  3. تعویض قطعات فرسوده و کم بازده اسانسور
  4. ارائه خدمات پشتیبانی از طریق وب سایت شرکت
  5. امکان نوبت دهی توسط سیستم مشتریان امداد اسانسور تبریز
  6. ارائه خدمات سرویس و نگهداری آسانسور به طور منظم و دقیق در اسرع وقت

تعهد ما ارایه خدمات با کیفیت و در نظر گرفتن همیشگی رفاه حال مشتریان می باشد.
قیمت های ارایه شده توسط مرکز امداد آسانسور تبریز جهت رعایت حال مشتریان دارای تخفیف های ویژه ای می باشد که از طیق لینک زیر می توانید انها را مشاهده نمایید.

ثبت آنلاین سفارش “سرویس آسانسور” شما از دیگر خدمات مرکز امداد آسانسور  می باشد که برای این مهم می توانید اینجا کلیک نمایید.

همچنین شما می توانید از طریق شماره 35401000 و یا 33325473  با ما در تماس باشید.

ما همه روز از ساعت 9 صبح الی 18 اماده پاسخگویی به شما هستیم. در ساعتهای غیر اداری با شماره همراه 09142233500  و  09146969480 تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *